Eda Erdem Dündar: Biraz sabırlı olun!

Filenin Sultanları, VNL 2024’ün 8’inci maçında ABD karşısında parkeden 3-2 galip ayrıldı. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın kaptanı Eda Erdem Dündar mücadelenin ardından konuştu.

Türk taraftarlara seslenen Eda Erdem Dündar, “Sizleri çok seviyoruz. Her zaman desteğinizi hissediyoruz inanın. Burada da çok güzel destek vardı. Bizi izlemeye devam edin, çok güzel işler yapacağız” dedi.

ABD etabını değerlendiren Eda Erdem Dündar, “4’te 4 sözüyle geldik buraya. 4 maçı da kazandığımız için büyük bir motivasyonla Hong Kong’a gideceğiz. Güzel şeyler yapmak istiyoruz. Biraz sabırlı olun, bu takım iyi yolda” diye konuştu.

Hala kendi seviyelerine ulaşamadıklarına dikkat çeken Eda Erdem Dündar, “Hala kendi seviyemizde değiliz, çok daha iyi oynayabiliriz. Ancak şu an hazır olmasak bile yüzde 100’ümüzü vermeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Eda Erdem Dündar son olarak şu sözleri dile getirdi:

“Bu maçlarla ritmimizi, pasörle uyumumuzu, blok-defans sistemimizi, organizasyonu ve servisi… Her şeyi en iyi şekle getirmeye çalışıyoruz. Bu maç 3. hafta için büyük bir motivasyon olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir